Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 11.XII.2016

Liturgia

Niedziela

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wieczerzę Wigilijną dla ubogich przygotowywaną przez nasz Caritas.

Przyszła Niedziela – IV Niedziela Adwentu

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.


Ogólne

 1. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w Roratach. Codziennie o godz. 18.00. Młodsze dzieci
  z lampionami gromadzą się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 2. W poniedziałek po roratach zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

 3. Również w poniedziałek o godzinie 20.20 Roraty dla dorosłych. Od 20.00 okazja do spowiedzi.

 4. W czwartek o godz. 19.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcić swoje dzieci w okresie świątecznym.

 5. Przypominamy, że grudniowe – przedświąteczne odwiedziny chorych będą w sobotę 17.12. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 6. W przyszłą niedzielę przed Mszami św., nasz Caritas, będzie prowadził zbiórkę żywności dla ubogich pod hasłem: „Na pusty wigilijny talerz”. Produkty te, najlepiej o dłuższym okresie gwarancji, będzie można składać do pojemników przy balaskach. Przypominamy też, że w najbliższym czasie Caritas będzie tradycyjnie roznosił paczki świąteczne dla chorych.

 7. Przypominamy, że w tym roku duszpasterskie odwiedziny kolędowe trwają już od początku Adwentu. Porządek kolędy wywieszony jest w gablotkach. W Adwencie kolędujemy tylko w sobotę i niedzielę od godz. 14.00. W czasie kolędy będzie można złożyć ofiarę na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Ofiarę kolędową można również złożyć w niedzielę 15 stycznia w czasie tzw. niedzieli kolędowej.

 8. W przedświątecznym „sklepiku” przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarz parafialny, świece, kartki, lampiony roratnie i opłatki wigilijne.

 9. Informujemy, że kancelaria parafialna od 21 grudnia do 1 stycznia będzie nieczynna. Załatwiać będziemy tylko sprawy pogrzebowe. Pozostałe sprawy prosimy załatwić w najbliższym tygodniu.

 10. Dyrekcja, Nauczyciele i Rada Rodziców SP 30 zaprasza na Wielki Kiermasz Świąteczny pod hasłem: „Bądźmy Aniołami choć przez jeden dzień”. Kiermasz odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia w godz. 10-19.00 na sali gimnastycznej.

 11. Dziękujemy osobom za sprzątanie kościoła. W sobotę od 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Harcerskiej, a także wszystkich chętnych, którzy mogliby przyjść z pomocą.

 12. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

 13. „Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.

Wygenerowano w sekund: 0.08
4,609,305 Unikalnych wizyt