Adwentowe spotkanie ze Wspólnotą CENACOLO

CZYM DOKŁADNIE JEST? JAKA JEST JEJ MISJA? JAK ŻYJĄ CI, KTÓRZY ZAPUKALI DO DRZWI WSPÓLNOTY CENACOLO?

W niedzielę, 12 grudnia, podczas każdej Mszy Świętej będziemy mogli się tego dowiedzieć!!! Będziemy gościć członków tej Wspólnoty, która już od 19 lat jest obecna w Jastrzębiu Zdroju, a nasza Wspólnota Parafialna będzie mogła w tym dniu wesprzeć ich działalność!

UWAGA! Członkowie Wspólnoty CENACOLO nie zbierają pieniędzy! Wszystko, to o co proszą, to produkty żywnościowe i chemia do codziennego użytku. W czasie ich wizyty w naszej parafii będzie można składać, jako ofiarę za ich świadectwo, produkty o długim terminie przydatności zarówno spożywcze (mąka, cukier, makaron, ryż, puszki konserwowe, słodycze, itp.), jak i chemiczne (proszek do prania, płyn do płukania tkanin, szampon, żel pod prysznic, pasta do zębów, itp.)

Więcej informacji w naszej gazetce parafialnej!

Intencje i ofiary online