Pomoc dla Ukrainy!

Drodzy Parafialnie!

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie materialne oraz przekazane dary na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.

Cały czas można wesprzeć uchodźców przynosząc do zakrystii (w niedzielę: przed lub po Mszy Św., w tygodniu: w godzinach 6.30 – 7.30, 17.30 – 18.45) lub kancelarii parafialnej (w godzinach urzędowania):

- żywność o długiej dacie przydatności (konserwy, ryż, kasze, makarony itp.), środki opatrunkowe, higieniczne i sanitarne.

Bardzo prosimy aby przynoszone rzeczy były nowe, nieużywane. NIE PRZYJMUJEMY RZECZY UŻYWANYCH!

W imieniu tych którzy dary otrzymają dziękujemy Wam za waszą ofiarność i solidarność. Bóg Zapłać.

Codziennie po każdej Mszy św. w naszym kościele są śpiewane suplikacje i odmawiana jest modlitwa o pokój na Ukrainie i na świecie.

Intencje i ofiary online