Odwiedziny Duszpasterskie 2022/2023

Drodzy Parafianie!

Informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kolędę! Na podstawie zebranych zgłoszeń układamy plan odwiedzin duszpasterskich, który zostanie opublikowany na naszej stronie do niedzieli 4 grudnia i umieszczony w gazetce parafialnej na II Niedzielę Adwentu!

Adwentowy Dzień Skupienia

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza członków wspólnoty i czcicieli Matki Bożej na Adwentowy Dzień Skupienia, w sobotę 3 grudnia o godz. 10.00, pt. „Z Maryją oczekujemy na Przyjście Pana”. Poprowadzi go ks. Krzysztof Plewnia, diecezjalny Moderator Wspólnot Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.

Roraty dla dzieci

Wszystkie dzieci, w czasie adwentu, zapraszamy na roraty! Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Gramy i śpiewamy od godz. 17.45.

Roraty dla dorosłych

Wszystkich dorosłych parafian (nie tylko emerytów, ale także tych którzy są zapracowani i nie mają w tygodniu sposobności) zapraszamy w sobotnie poranki na RORATY DLA DOROSŁYCH. W każdą sobotę adwentu o godz. 7.00 będzie celebrowana Msza św. z formularza roratniego z krótkim kazaniem. Zapraszamy do uczestnictwa z lampionami lub świecami – gromadzimy się przed Mszą w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

Informacja grupy pielgrzymkowej!

Informujemy, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na trzydniowy wyjazd pielgrzymkowy do Poznania w dniach 9 – 11 grudnia br. połączony z jarmarkiem adwentowym.

Kalendarz parafialny 2023

W zakrystii i kancelarii parafialnej jest już do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2023. Serdecznie polecamy!

Informacja dot. naszego kościoła

Drodzy Parafianie i Goście!

Rok 2022, który przeżywamy, to kolejna okazja do tego, by pochylić się nad historią naszej parafialnej wspólnoty. Choć mija raptem 40 lat od powołania jej do istnienia, to niewątpliwie jest za co dziękować i pragniemy o tym pamiętać, nie tylko przy okazji konkretnej daty, czyli 19 marca, ale na przestrzeni całego roku.