Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odwołane!

Drodzy rodzice!

Informujemy, że ze względu na panującą sytuację związaną z koronawirusem spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., które zaplanowane jest na wtorek 20 października, zostaje ODWOŁANE!

Jednocześnie wraz z wprowadzeniem nowych restrykcji zostają zawieszone wszystkie elementy przygotowania (rozdawanie obrazków na zakończenie Mszy świętej w niedzielę, katecheza przyparafialna, zaliczanie materiału).

O wznowieniu cyklu przygotowania poinformujemy w późniejszym czasie, gdy tylko będzie to możliwe.

Pielgrzymka na Jasną Górę odwołana!

Ze względu na informację, jaka została przekazana przez Paulinów z Jasnej Góry, o zachorowaniach na COVID-19 w Jasnogórskim klasztorze, pielgrzymka planowana na 22 października zostaje odwołana. Na fakt odwołania pielgrzymki wpłynęła także decyzja o objęciu całego kraju strefą żółtą. Częstochowa natomiast znalazła się w strefie czerwonej.

Uroczystość I Komunii św. - 2021 rok

Wraz z nowym rokiem szkolno-katechetycznym rozpoczyna się proces przygotowania dzieci do I Spowiedzi i Komunii św.

Uroczystość I Komunii św. w 2021 roku przypada na niedzielę 16 maja.

Wszelkie informacje na temat tej Uroczystości i przygotowania do niej można odnaleźć w zakładce Duszpasterstwo - I Komunia św.

ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMI SZLAK! AKTUALIZACJA WYJAZDÓW!

Drodzy pielgrzymi! Jeśli Pan Bóg pozwoli proponujemy następujące terminy wyjazdów pielgrzymkowych w okresie jesienno-zimowym!

W zakładce PIELGRZYMKI można zapoznać się z ofertą pielgrzymkową!