KONCERT CHARYTATYWNY DLA P. SEBASTIANA

W niedzielę 16 września w naszej Parafii odbył się koncert charytatywny, którego celem było wsparcie p. Sebastiana Ochmana, który na wskutek wypadku samochodowego i poważnego urazu głowy stracił wzrok.

Koncert został zorganizowany przez tarnogórski oddział KSM działający przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła. W ramach koncertu wystąpił zespół Bene-Regesz i nasz były wikary ks. Marek Mania.

Bóg zapłać wszystkim uczestnikom tego spotkania i tym, którzy swoją ofiarą wsparli p. Sebastiana.

Osoby, które chciałyby to jeszcze uczynić odsyłamy do ulotki.

REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE

Drodzy Parafianie!

W dniach 23 - 28.09. w naszej Parafii będą odbywać się Rekolekcje przygotowywujące nas na przeżycie jubileuszu 30-lecia poświęcenia naszego kościoła.

Rekolekcje te prowadzić będzie Wspólnota Mamre wraz z ks. Mirosławem Potockim i ks. Pawłem Łukaszykiem.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach i jednocześnej modlitwy o dobre ich owoce dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Rezerwacja intencji na 2019 rok

Informujemy, że intencje mszalne na rok 2019 będzie można tradycyjnie zamawiać od połowy września, a konkretnie:

- intencje dziękczynne - od 17.09.

- intencje za zmarłych - od 24.09.

Serdecznie zapraszamy w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.