Kancelaria Parafialna w dniach 28.05. - 2.06. nieczynna

Moi Drodzy, w związku z remontem pomieszczenia kancelarii parafialnej, w dniach 28.05.-2.06. Kancelaria będzie nieczynna.

Załatwiać będziemy tylko sprawy związane z pogrzebami.

Intencje na kolejny tydzień można przynieść do zakrystii po Mszach św.

Za utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Ks. Krystian Sznura, proboszcz

Festyn w Dniu Matki 26.05.2018

Serdecznie zapraszamy na Festyn, który odbędzie się na terenie ogródków działkowych ROD "Tulipan" w najbliższą sobotę 26 maja. Rozpoczęcie o godz. 15.00.
Impreza ma charakter festynu, ale główny cel to: REJHESTRACJA DAWCÓW SZPIKU z Fundacją DKMS oraz zbiórka funduszy na małą ZUZIĘ z naszej dzielnicy i jej walkę z rakiem.

Będą różne atrakcje m.in. prowadzenie imprezy przez Radio Silesia, zespoły i DJ, gry i zabawy dla dzieci, atrakcyjne upominki dla dorosłych, którzy wezmą udział w naszej akcji zbiórki, a nawet możlliwość wygrania "samochodu na weekend" i pamiątkowych rzeczy m.in. z Górnika Zabrze.

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy.

1 % dla naszej Parafii - Podziękowanie

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” Albert Schweitzer

Kończy się czas rozliczenia swoich dochodów z Urzędem Skarbowym za rok 2017.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przekazując swój 1% podatku na rzecz naszej Parafii wsparli w ten sposób jej działania charytatywne.

Dziękuję za to dobro, które uzbierane, jak ziarno do ziarnka, może być wkładem każdego z Was w dobro czynione względem naszych bliźnich.

Niedziela Biblijna

Pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte” w niedzielę 15 kwietnia będziemy obchodzić II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął  przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki. Przedmiotem lektury jest w tym roku List św. Pawła Apostoła do Rzymian.

Więcej informacji w dziale "Warto przeczytać"