Informacja grupy pielgrzymkowej!

29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 18.30 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie związane z wyjazdem do Chorwacji i Bośni (Medjugorie). Ramowy plan pielgrzymki ▶ [kliknij tutaj] (w cenę wliczone są wszystkie wejściówki, przewodnicy, bilety wstępów).

Informacja dot. naszego kościoła

Drodzy Parafianie i Goście!

Rok 2022, który przeżywamy, to kolejna okazja do tego, by pochylić się nad historią naszej parafialnej wspólnoty. Choć mija raptem 40 lat od powołania jej do istnienia, to niewątpliwie jest za co dziękować i pragniemy o tym pamiętać, nie tylko przy okazji konkretnej daty, czyli 19 marca, ale na przestrzeni całego roku.

Pomagamy Ukrainie!

Wszelkie informacje związane z pomocą Ukrainie są dostępne w zakładce "Życie Parafii / Pomagamy Ukrainie". Zachęcamy do zapoznania się z naszymi działaniami.