• 29 września 2018 (sobota) ŚLADAMI ŚWIĘTYCH KRAKOWA – całodzienna pielgrzymka, zwiedzanie z przewodnikiem, obiadokolacja – koszt 70 zł.
  • 08 października 2018 (poniedziałek) W HOŁDZIE WDZIĘCZNOŚCI – popołudniowa pielgrzymka (wyjazd o g. 13.00) do Kamienia Śl. na grób ks. Hermana Piechoty oraz do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Winowie k. Opola, ognisko u sióstr Szensztackich – koszt 50 zł.
  • 19 – 21 października 2018 (piątek popołudniu – niedziela) PIENINY JESIENIĄ– trzy dniowy wyjazd w Pieniny do Ochotnicy, połączony z biesiadą góralską przy kapeli na żywo. Zwiedzaniem m. i. Krościenka, Starego Sącza i okolic – koszt 280 zł. (w cenie jest zawarty przejazd, posiłki, 2 noclegi, bilety wstępu, uroczysta biesiada i kapela góralska).
  • 12 listopad 2018 (poniedziałek) APEL MARYJNY – Częstochowa. Wieczorny wyjazd na Jasną Górę (g. 17.30) połączony z nawiedzeniem krypt OO. Paulinów oraz Apelem Jasnogórskim – koszt 27 zł.
  • 01 grudnia 2018 (sobota) JARMARK ADWENTOWY U NASZYCH ZACHODNICH SĄSIADÓW – Görlitz (Niemcy). Całodzienny wyjazd na Jarmark Adwentowy do Görlitz połączony ze zwiedzaniem miasta z przewodnikiem, polowy obiad, ubezpieczenie – koszt 140 zł.

ZAPISY W ZAKRYSTII.

Wpłaty na poszczególne pielgrzymki dokonujemy najpóźniej na 10 dni przed datą wyjazdu.

Szczegółowe informacje u księdza Grzegorza.