Fundacja Betlehem Dom Chleba zaprasza na "Kawiarenkę dla rodzica" w ramach Programu Rodzinny Park Edukacyjny.

Co dwa tygodnie można wysłuchać wykładu specjalistów na temat wychowania dzieci a także porozmawiać z fachowcami na trudne tematy wychowawcze w miłej atmosferze przy ciastku i kawie. Wstęp na spotkania Kawiarenki jest wolny i bezpłatny. Można ze sobą zabrać dzieci. Będą w czasie Kawiarenki pod dobrą opieką.

Miejsce spotkań: 41-800 Zabrze-Biskupice, ul Bytomska 37 (salki parafii Jana Chrzciciela)

Spotkania odbywają się w godz. 18.00-20.00:

• 7 marca 2022 - Jak rozmawiać, żeby się nie kłócić (prowadzący: Joanna Gnat)
  • 21 marca 2022 Jak zregenerować organizm - dieta po przebyciu covid-19 (prowadzący: Ewa Kusiak)
  • 4 kwietnia 2022 Przekazywanie wiary dzieciom (prowadzący: Maria Żyła)
  • 21 kwietnia 2022 Zdrowie i seksualność nastolatków (prowadzący: Iwona Kuchta)
  • 9 maja 2022 Boję się i co dalej? - Czyli jak radzić sobie z lękami i strachem (prowadzący: Joanna Gnat)
  • 23 maja 2022 Odpoczynek, świętowanie, cisza - czyli o umiejętność wypoczywania (prowadzący: Maria Żyła)
  • 6 czerwca 2022 Zaburzenia adaptacyjne dzieci, młodzieży i rodziców w obliczu pandemii covid-19 (prowadzący: Paweł Pienkiewicz)
  • 19 czerwca 2022 Pomysły na twórczo spędzony czas z dzieckiem i nastolatkiem (prowadzący: Anna Walińska)

Więcej [tutaj]