Dzieci Maryi

Liturgiczna Służba Ołtarza

Zadaniem Liturgicznej Służby Ołtarza jest pełenienie posługi przy Ołtarzu Pana podczas liturgii i nabożeństw. Do Służby przy Ołtarzu i czytania Słowa Bożego podczas liturgii zapraszamy nie tylko chłopców ze szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych, ale także studentów i dorosłych mężczyzn. Chętne panie zachęcamy do śpiewania psalmu responosryjnego.

Zbiórki ministrantów odbywają się w soboty o godzinie 900 w salkach parafialnych.

Dorosłych zainteresowanych służbą prosimy o bezpośredni kontakt z ks. Tadeuszem.

Duszpasterstwo Akademickie

Chór parafialny

Krąg Biblijny i katecheza dla dorosłych

Celem kręgu biblijnego i katechezy dla dorosłych jest pogłębienie wiary poprzez wspólne wyjaśnianie i rozważanie Słowa Bożego, wprowadzanie w głębsze i bardziej owocne przeżywanie liturgii oraz wyjaśnianie prawd wiary i dyscypliny kościelnej. Spotkania odbywają się zasadniczo w poniedziałki, po wieczornej mszy świętej, w Klubie Seniora.

Najbliższe spotkania:

III zakon św. Franciszka