O wolne terminy Mszy świętej nalezy pytać w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

Ponadto, wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji od nowego roku zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzać najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. A więc jeśli ktoś ma rezerwację na 1 stycznia 2020 zobowiązany jest ją potwierdzić i uszczegółowić do 18 grudnia 2019. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji na 14 dni przed planowaną Mszą Świętą a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI! W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Wam, Drodzy Parafianie, za wszelkie zamawiane intencje, za to że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.