Poniżej podajemy najbliższe wolne terminy Mszy św.

Terminy aktualizowane są na stronie raz w tygodniu (poniedziałek) dlatego może się okazać, że niektóre nie będa już dostępne.

W niektórych przypadkach możemy celebrować Mszę św. tylko za zmarłych (wtedy przy godzinie Mszy św. widoczny jest znak "+") lub w intencji dziękczynnej (wtedy przy godzinie Mszy św. widoczny jest znak "dz.").

Jesli przy konkretnej godzinie nie ma żadnego oznaczenia, można zarezerwować Mszę św. zarówno w intencji zmarłych jak i w intencji dziękczynnej.

 

PAŹDZIERNIK

  • brak wolnych miejsc

     

LISTOPAD

  • brak wolnych miejsc

     

GRUDZIEŃ

  • 7.12 (poniedziałek) – 7.00

  • 27.12 (niedziela) – 7.00

 

 

Jeśli żaden z powyższych terminów Państwu nie odpowiada, możliwe jest zamówienie intencji za zmarłych podczas Mszy św. zbiorowej, którą celebrujemy w każdą I sobotę miesiąca o godz. 17.00.

W każdą I niedzielę miesiąca o godz. 7.00 celebrujemy Mszę św. za zmarłych z ostatniego miesiąca oraz za zmarłych zalecanych. 

 

 

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.