Zapraszamy do rezerwacji intencji w dostępnych terminach

• w kalendarzu poniżej strony, na tę chwilę, dotępne są wolne terminy Mszy Świętych DO SIERPNIA 2024 włącznie;
  • nie ma już indywidualnych wolnych terminów w kwietniu i w maju dlatego informujemy, że: Jeśli w danym miesiącu nie ma wolnego terminu Mszy Świetej indywidualnej, można zamówić intencję na Mszę Świetą zbiorową za zmarłych (pierwsza sobota miesiąca o godz. 17.00) lub w intencji dziękczynno-błagalnej (pierwsza niedziela miesiąca o godz. 12.00) ▶ [kliknij tutaj].

Rezerwacje Mszy Świętych zasadniczo przyjmujemy w kancelarii. Na stronie zostają udostępnione terminy, które pozostały wolne po rezerwacjach w kancelarii.

Jak zarezerwować termin Mszy Świętej?

• Krok 1 - wybierz z kalendarza dzień, w którym chcesz aby Msza Święta była sprawowana.
  • Krok 2 - wypełnij formularz podając Imię i Nazwisko oraz adres e-mail. Można także podać numer telefonu.
  • Krok 3 - w polu "notatka" wpisz treść intencji (jeśli treść intencji nie zostanie wpisana w polu "notatka" można to będzie zrobić później, poprzez stronę internetową naszej parafii składając ofiarę za zarezerwowaną Mszę Świętę w dziale "Intencje i ofiary" lub osobiście w kancelarii).
  • Krok 4 - kliknij "ZAREZERWUJ".

Na podany w rezerwacji adres e-mail zostanie przysłane potwierdzenie rezerwacji.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego w kancelarii, telefonicznego lub poprzez e-mail.