Zarezerwuj online

Zapraszamy do rezerwacji intencji w dostępnych terminach (w kalendarzu poniżej strony, na tę chwilę, dotępne są wolne terminy Mszy Świętych DO STYCZNIA 2024 włącznie).

Informacje na temat dostępnych wolnych terminów:

▶ Grudzień 2023 - wolne terminy na wyczerpaniu [Zarezerwuj poniżej, telefonicznie lub przyjdź do kancelarii]
[Dostępne są także Msze Święte zbiorowe, które nie wymagają wcześniejszej rezerwacji  kliknij tutaj]

▶ Styczeń 2024 - są wolne terminy [Zarezerwuj poniżej, telefonicznie lub przyjdź do kancelarii]
[Dostępne są także Msze Święte zbiorowe, które nie wymagają wcześniejszej rezerwacji  kliknij tutaj]

Informujemy, że:

  • Jeśli w danym miesiącu nie ma wolnego terminu Mszy Świetej indywidualnej, można zamówić intencję na Mszę Świetą zbiorową za zmarłych (pierwsza sobota miesiąca o godz. 17.00) lub w intencji dziękczynno-błagalnej (pierwsza niedziela miesiąca o godz. 12.00).
  • Rezerwacje Mszy Świętych zasadniczo przyjmujemy w kancelarii. Na stronie zostają udostępnione terminy, które pozostały wolne po rezerwacjach w kancelarii.

 

REZERWACJA ONLINE WOLNYCH TERMINÓW MSZY ŚWIĘTYCH

Zobacz film instruktażowy!

Pamiętaj!

  • Jeśli w danym dniu NIE MA zielonego pola z napisem "Otwarta rezerwacja", oznacza to, że NIE MA w tym dniu wolnego terminu Mszy Św.
  • Po wypełnieniu formularza rezerwacji, a przed jego wysłaniem, sprawdz jeszcze raz wszystkie dane! Szczególnie dzień i godzinę rezerwacji oraz to czy rezerwacja dokonywana jest na Mszę św. za zmarłych czy w intencji dziękczynno-błagalnej!
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania systemu (w przypadku problemu leżącego po stronie dostawcy usługi), o czym poinformujemy w e-mailu podanym w czasie rezerwacji! Osoba dokonując rezerwacji przyjmuje do wiadomości, że takie odwołanie może nastąpić.

 

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.