REZERWACJA ONLINE WOLNYCH TERMINÓW MSZY ŚWIĘTYCH

Jeśli szukasz wolnego terminu Mszy Świętej, poniżej znajduje się kalendarz, w którym wolne terminy zostały umieszone. Możesz je zarezerwować online.

Jak to zrobić?

• Krok 1 - WYBIERZ! w kalendarzu poniżej czy chcesz zarezerwować Mszę Św. za zmarłych czy w intencji dziękczynno błagalnej [Ważne, aby to uczynić w pierwszej kolejności! Nie wszystkie Msze Święte dostępne są dla intencji za zmarłych czy dziękczynno-błagalnych]
  • Krok 2 - znajdź w kalendarzu poniżej dostępny termin Mszy Świętej [Po najechaniu kursorem na wybrany termin wyświetli się dokładna informacja, o której godzinie dostępna jest Msza Św. w danym dniu]
  • Krok 3 - Wybierz wolny termin.
  • Krok 4 - Wypełnij formularz - pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe
    • W polu "opis" można podać intencję. Jeśli intencja nie zostanie podana przy rezerwacji trzeba uzupełnić ją później [poprzez osobistą wizytę w kancelarii, maila, telefon, lub w dziale "intencje i ofiary"]
  • Krok 5 - Kliknij "REZERWACJA" i GOTOWE!

Informujemy, że:

W miesiącu maju i czerwcu nie ma już wolnych terminów. Intencję można zamówić tylko na Mszę Św. zbiorową

• W Kalendarzu, na tę chwilę, dotępne są wolne terminy Mszy Świętych do września włącznie. Jeśli w danym dniu nie ma w kalendarzu żadnej informacji, oznacza to, że nie ma w tym dniu wolnego terminu Mszy Św.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania systemu (w przypadku problemu leżącego po stronie dostawcy usługi), o czym poinformujemy w e-mailu podanym w czasie rezerwacji! Osoba dokonując rezerwacji przyjmuje do wiadomości, że takie odwołanie może nastąpić.

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.