Zapraszamy do rezerwacji intencji w dostępnych terminach (w kalendarzu, na tę chwilę, dotępne są wolne terminy Mszy Świętych do kwietnia 2022 włącznie):

▶ Styczeń 2022 - brak wolnych terminów

▶ Luty 2022 - brak wolnych terminów

▶ Marzec 2022 - [12.03. (sobota), godz. 7.00 (za zmarłych) lub godz. 18.00 (dziękczynna) - rezerwacja tylko telefoniczna lub osobiście w kancelarii]

▶ Kwiecień 2022 - są wolne terminy [Zarezerwuj poniżej, telefonicznie lub przyjdź do kancelarii]

Jeśli w danym miesiącu nie ma wolnego terminu Mszy Świetej indywidualnej, można zamówić intencję na Mszę Świetą zbiorową za zmarłych (pierwsza sobota miesiąca o godz. 17.00) lub w intencji dziękczynno-błagalnej (pierwsza niedziela miesiąca o godz. 12.00). Przejdź [tutaj]

REZERWACJA ONLINE WOLNYCH TERMINÓW MSZY ŚWIĘTYCH

Zobacz film instruktażowy!

Informujemy, że:

• Jeśli w danym dniu NIE MA zielonego pola z napisem "Otwarta rezerwacja", oznacza to, że NIE MA w tym dniu wolnego terminu Mszy Św.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania systemu (w przypadku problemu leżącego po stronie dostawcy usługi), o czym poinformujemy w e-mailu podanym w czasie rezerwacji! Osoba dokonując rezerwacji przyjmuje do wiadomości, że takie odwołanie może nastąpić.

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.