Intencje Mszalne 16.05.2021

NIEDZIELA – 16.V.2021 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

700

- Do Mił. B. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. B. i zdrowie dla Zenony, dzieci i wnuków

900

SUMA – Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B., zdrowie, pomoc i opiekę na dalsze lata dla Zofii Bukała z ok. imienin i 86 r. ur. (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA - Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B. i zdrowie dla Stanisławy Wołoszyn z ok. 85 r. ur., o błog. Boże dla dzieci z rodzinami, oraz dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków (TD)

1200

- Do B. Op. za wstaw. Św. Rodziny z prośbą o umocnienie wiary, zdrowie, dary Ducha Św. dla Anny, Grzegorza, Mateusza, Łukasza, Zdzisława i Zofii oraz o potrzebne łaski w całej rodzinie

1700

- Za + żonę, matkę Jolantę Trybus w 2 r. śm.

- Za + Elżbietę Biernacką w 1 r. śm., + męża Ignacego

Poniedziałek – 17.V. Święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męczennika

700

- Za ++ Marcina, Jana, Kazimierza, Marka, Bożenę, ++ z rodziny Tomasik, Bralewskich

- Za + Władysławę Głąbik od Wsp. Żywego Różańca

1800

- Za + męża Ludwika Primus w 16 r. śm., syna Marka w 3 r. śm., ++ rodziców z obu str. i wszystkich ++ krewnych

- Za + mamę Zofię w 20 r. śm., + ojca Józefa, + Barbarę i Leonarda Siwińskich, Zofię Pogoda i ++ z rodzin Strugała i Mosoń

Wtorek – 18.V.

700

- Za + mamę Józefę, + ojca Stefana ++ z pokrew. oraz dusze w cz. cierp.

1800

- Za ++ rodziców Ignacego i Stefanię Ostrowskich, męża Zygmunta, braci Adama i Krzysztofa, bratową Halinę, siostrę Martę, teściów Bronisławę i Ignacego

- Za ++ braci: Jana, Jerzego, Piotra Marek, ++ bratowe: Annę i Krystynę, bratanicę Ewę i dusze w cz. cierp.

Środa – 19.V.

700

- O dar nieba dla + Augustyna Bigas w 17 r. śm., + brata Bogusława oraz ++ z rodziny Bigas, Herbut
i Lipiec

1800

- Za ++ rodziców Anielę i Stefana Mika, ++ dziadków Marię i Wilhelma Jarczyk, Zofię i Franciszka Mika, wszystkich ++ z rodzin: Jarczyk, Mika, Skubacz oraz dusze w cz. cierp.

- Za + męża Leona Motyka na pamiątkę 80 r. ur., + matkę Helenę Motyka, ojca Bolesława i + Łucję Mebs

Czwartek – 20.V.

- Za + Mariannę Sulik od III Zakonu św. Franciszka

1800

- Za + męża Hieronima Maćkowiak w 2 r. śm.

- Za ++ rodziców Mieczysławę i Czesława Stępień, męża Marka, teścia Juliana, ++ z rodziny Stępień, Słota, Maciaszek, Ozga oraz dusze w cz. cierp.

- Za + Mariana Nowickiego od sąsiadów z ul. Baczyńskiego 2

Piątek – 21.V. Wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezb. i męczennika

700

- Za + Czesławę Nieścier w 1 r. śm. oraz + Waleriana Nieścier w 32 r. śm.

- Za + brata i chrzestnego Romualda Bogus i dusze w cz. cierp.

1800

- Do B. Op. przez wstaw. MB Królowej Kapłanów z ok. 27 r. święceń kapłańskich ks. Proboszcza z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B., dary Ducha św., zdrowie i opiekę dalsze lata oraz o potrzebne łaski i opiekę B. na drodze kapłańskiej posługi dla ks. Grzegorza, ks. Michała od Wsp. Żywego Różańca i III Zakonu św. Franciszka

Sobota – 22.V.

- Za + zięcia Wojciecha Kubala

1700

- Za ++ mamę Agnieszkę, ojca Jana, brata Antoniego, bratową Genowefę, siostry Stanisławę, Janinę i Stefanię, ++ z rodz. Serwin, + mamę Anielę, ojca Jana, męża i ojca Władysława, ++ z rodz. Krzaczek, szwagrów Rudolfa i Czesława, kuzynów Piotra i Marcina, kuzynkę Krystynę, koleżankę Monikę oraz dusze w cz. cierp. oraz o zdrowie dla mamy Zofii

- Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Kajdaniuk, brata Józefa, bratową Krystynę, ++ z rodz. Miklasiewicz i Karp

NIEDZIELA – 23.V.2021 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

700

- Za + siostrę Jolantę Sawicką w 3 mc. po śm., ++ rodziców Justynę i Aleksandra Nieć, szwagra Jana Grzeganek oraz teściów Marię i Stanisława Zabłotnych

900

SUMA – W int. ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA – Leszek

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Dary Ducha Świętego i dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Michaliny w 2 r. ur.

1200

- Za ++ Jerzego, Stanisławę i Annę na pamiątkę ur., ++ dziadków: Katarzynę i Stanisława Wojnarowicz oraz dusze w cz. cierp.

- Bylica

- Sulikowska

Ważna informacja!

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.