Intencje Mszalne 17.01.2021

NIEDZIELA – 17.I.2021 II NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. Boże i zdrowie dla Urszuli Zygmunt z ok. ur. od męża i synów z rodzinami

900

SUMA - W int. żyjących i zmarłych PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła i św. Jana Pawła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. B. i zdrowie dla Doroty Sznura z ok. ur. oraz o potrzebne łaski w całej rodzinie

1030

MSZA ŚWIĘTA RODZINNA - Za ++ rodziców Wiesławę i Eugeniusza Kosiorek, + brata Wojciecha oraz ++ z rodziny

- Za + Jerzego Gałęza w miesiąc po śm.

1200

- Za + ojca Gerarda Szrot w 10 r. śm., + mamę Gertrudę, ++ teściów Józefę i Józefa oraz ++ z rodz. Szrot, Włodarczyk i Bazan

- Za + syna Marka w 14 r. śm., męża Czesława Cencek, zięcia Piotra Kowalczewskiego, ojca Józefa, brata Lesława Krawiec, teścia Józefa, teściową Władysławę Cencek, Andrzeja Łobodę, ++ z rodz. Cencek, Krawiec i Pawlik

- Za + Ryszarda Kamińskiego od rodziny Widera z Opola

Poniedziałek – 18.I.

- Za + Gintera Herman oraz + żonę Martę

1800

- Za + Hankę Olejnik w 2 miesiące po śm.

- Za + Marię Smolka – Kolczyńską od Wsp. Żywego Różańca

Wtorek – 19.I. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

700

- Za + męża Józefa Pyka, + mamę Mariannę Żurek na pamiątkę ur., ++ ojca Pawła, siostrę i brata, siostrzeńca, Wilhelma, teściów, szwagrów oraz dusze w cz. cierp.

1800

- Za ++ matki Marię i Agnieszkę, ojców Antoniego i Józefa, ojczyma Jana, braci Pawła i Krystiana, siostrę Urszulę, bratową i bratanka, ++ z rodz. Rewig, Sznura, Piwko, Swoboda i Galecka

- Za + męża Wiktora Madej, teściów Wiktorie i Stanisława, rodziców Juliannę i Józefa Kielar, braci Wojciecha i Władysława Kielar, Edwarda, Tadeusza, Henryka, Stanisława, Romana Madej, bratowe Irenę, Marię, Wiesławę, Elżbietę Madej, siostrę Marię Kotto, szwagrów Zygmunta Jaworowskiego, Bronisława Forgiel, Widala Kotto, ++ sąsiadów z ul. Jordana 72b oraz dusze w cz. cierp.

Środa – 20.I.

700

- Za + brata Mieczysława w 31 r. śm., mamę Stanisławę, ojca Stanisława Płuska, siostrę Anielę i szwagra Józefa Sołtys oraz za dusze w cz. cierp.

- W pewnej intencji

- Za + Andrzeja Kiermasz – msza św. popogrzebowa

Czwartek – 21.I. Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

700

- Za + męża Jana Mason w 12 r. śm., ++ rodziców z obu stron, siostrę i brata, szwagrów i szwagierkę, + Helenę Białas oraz dusze w cz. cierp.

- Za + żonę Danutę Majgier w 3 r. śm. + szwagra Ryszarda Celta oraz ++ rodziców

- Za + Jerzego Gałęza od sąsiadów z ul. Baczyńskiego 6A

Piątek – 22.I.

700

- Do B. Op. przez wstaw. Św. Rodziny z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dar wiary i zdrowia z ok. i 22 r. ur. dla Tomasza i zdrowie dla Zdzisława oraz Filipa i rodziców Adriana i Izabelę oraz Anity, Edwarda i Jana i błog. Boże dla całej rodziny

1800

- Za + Jerzego Zimny w m-c po śm., ++ rodziców Józefa i Genowefę, dziadków Antoniego i Annę oraz ++ z rodzin Zimny, Urbanek, Więzgoł, Walisko, Sikora, Sól, Krzykała

Sobota – 23.I.

700

Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dar wiary, zdrowie dla Jana z ok. ur., Anny, Adriana z rodziną oraz o zdrowie dla Zdzisława, Edwarda i Marii oraz o błg. Boże w rodzinie

- Za + mamę Janinę Liwowską w 2 r. śm., + męża Alfreda i ++ z rodziny

- Za ++ członków grupy pielgrzymkowej św. Jakuba Apostoła

NIEDZIELA – 24.I.2021 III NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Za + Rudolfa Puzik, jego rodziców, brata, dziadków z obu str. i dusze w cz. cierp.

900

SUMA – W int. PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW, a szczególnie WSZYSTKICH UCZESTNICZĄCYCH W NABOŻEŃSTWACH KOLĘDOWYCH

- Za wstaw. NMP Matki Kościoła, śś. Anny i Joachima w int. Babć i Dziadków naszej Parafii

1030

MSZA ŚW. RODZINNA - Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. Boże i zdrowie dla wnuka Szymona Aust z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski i miłość w rodzinie dla brata Pawła i rodziców – ofiara od dziadków

1200

- Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. Boże i zdrowie dla Doroty z ok. 50 r. ur. i Beaty z ok. 25 r. ur. (TD)

- Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. Boże i zdrowie dla Agaty Wiaterek-Nawrockiej z ok. 40 r. ur.

1700

- Za + syna Jana Koziołek w 36 r. śm., męża Gerarda Koziołek, ++ rodziców Jana i Juliannę Koziołek, Wacława i Gertrudę Konieczny oraz wszystkich ++ z pokr.

Ważna informacja!

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.