NIEDZIELA – 13.I.2019 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

900

SUMA - W int. PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA - Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski
z prośbą o dalsze zdrowie, błog. B. dla mamy Czesławy Szuba z ok. 91 r. ur. (TD)

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. B. i zdrowie dla Zofii z ok. 82 r. ur. oraz o dary Ducha św. dla wnuka Michała z ok. 12 r. ur. (TD)

1200

- Za + syna Marka Cencek w 12 r. śm., + brata Lesława Krawiec 24 r. śm., + męża Czesława, teścia Józefa, teściową Władysławę Cencek, + ojca Józefa Krawiec, Andrzeja Łobodę, ++ z rodziny Cencek, Krawiec i Pawlik

- Za ++ rodziców Tadeusza i Barbarę Duch oraz + teścia Władysława Hyla w kolejną r. śm.

1700

- Za + Edytę Kozłowską w 1 r. śm., jej męża Eryka i ++ z rodziny

Poniedziałek – 14.I.

700

- Za wstaw. MB Fatimskiej i Królowej Kapłanów z prośbą o błog. B. i dary Ducha św. w Nowym Roku dla ks. proboszcza, księży wikarych, kleryka Macieja, liturgicznej służby ołtarza oraz członków Wsp. Żywego Różańca i ich rodzin

- Za + męża Eryka Kobylka w 17 r. śm., ++ rodziców Kocjan, Kobylka, + zięcia Norberta Glombik, ++ siostry, szwagrów i bratową

1800

- Za ++ rodziców Janinę i Władysława Nowak oraz wszystkich ++ z rodziny Nowak, Koczuła i Skrzypa

Wtorek – 15.I.

700

- Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Salwin, syna Bogdana, braci Kazimierza, Ryszarda, Czesława, Jana, siostrę Krystynę, bratową Jadwigę, szwagra Jana i dusze w cz. cierp.

- Za ++ rodziców Matula i Żak, Rajmunda Kosman, jego rodziców, ++ z pokr.

1800

- Za + syna Jana Koziołek w 34 r. śm., + męża Gerarda Koziołek, ++ rodziców Jana i Juliannę Koziołek, Wacława i Gertrudę Konieczny, brata Henryka, siostrę Annę oraz wszystkich ++ z pokrew.

Środa – 16.I.

700

- Za + Marka Maciaszek od wujka Edka z rodziną.

- Za + Bolesława Świrad od rodziny Pirgów z Pstrągowej

1800

- Za + córkę Kingę w r. śm., mamę Janinę Fabisz, ++ rodziców i dusze w cz. cierp.

Czwartek – 17.I. Wspomnienie św. Antoniego, opata

- Za + ojca Janusza Bieniasz w 3 r. śm. oraz ++ z rodziny

- W pewnej intencji

1800

- Za ++ rodziców Mariannę i Franciszka Wójcik, + brata Mieczysława, ++ teściów Helenę i Bronisława Graczyk, + brata Stanisława, ++ dziadków z obu str. i dusze w cz. cierp.

Piątek – 18.I.

700

- Do B. Op. za wstaw. MB Różańcowej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Ireny z ok. ur. oraz o błog. B. dla całej rodziny

i błog. B. dla babci Marii i Krystyny z ok. Dnia Babci oraz o potrzebne łaski dla syna Łukasza z ok. ur.

1800

- Za ++ matkę Agnieszkę na pamiątkę ur., matkę Marię w r. śm., ojców Antoniego, Józefa, ojczyma Jana, braci Pawła i Krystiana i bratową, + Krystiana w r. śm. oraz ++ z rodzin Piwko, Rewig, Sznura, Swoboda, Galecka i Chwałek

Sobota – 19.I. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

700

- Za ++ Elżbietę i Konrada Kandora, Ryszarda Stawinoga, synową Irenę, ++ wiktora i Gertrudę Nieslony

- Za + mamę Mariannę Żurek na pamiątkę ur., ++ ojca Pawła, męża Józefa Pyka, ++ teściów, siostrę, brata, ++ Krystiana i Wilhelma, 4 szwagrów i dusze w cz. cierp.

1800

- Za + Stefana Profus w 2 r. śm., ++ rodziców z obydwu str. i ++ z pokrew.

NIEDZIELA – 20.I.2019 II NIEDZIELA ZWYKŁA

- Za + Zofię Dębowiecką w r. śm., ++ z rodziny

900

SUMA – W int. Babć i Dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka

1030

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Józefa Niesłony z ok. 80 r. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Agnieszki Pietura z ok. 70 r. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

1200

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błog. B. dla Krzysztofa Goździk z okazji 50 r. ur., i 21 r. ur. syna Adama oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

1700

- Za + męża Arnolda Bartoszek, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrew.