NIEDZIELA – 21.VII.2019 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Za + mamę Elżbietę Jakubczyk w 5 r. śm. - od córki Iwony i syna Tomasza z rodzinami

900

SUMA - Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B. i zdrowie dla mamy Władysławy Sroka z okazji 85 r. ur. - od synów z rodzinami (TD)

1030

- Za + mamę Olgę Jureczek, + ojca Józefa i dusze w cz. cierp.

1200

- Za + męża Wiktora, ++ rodziców z obu stron, braci Stanisława, Henryka, Tadeusza i Romana, bratowe: Irenę, Marię, Wiesławę, Elżbietę, siostrę Marię, szwagra Vidala, Zygmunta Jaworskiego ++ z rodziny z obu stron i dusze w cz. cierp.

1700

- Za + mamę Klarę Marek w 15 r. śm., + ojca Wincentego, męża Kazimierza Zając i dusze w cz. cierp.

Poniedziałek – 22.VII. Święto św. Marii Magdaleny

700

- Przez wstaw. MB Piekarskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błog. B., zdrowie i dary Ducha św. w pewnej int.

1800

- Za + matkę Marię na pamiątkę ur., + matkę Agnieszkę, ojców Antoniego, Józefa, + ojczyma Jana, ++ braci Pawła i Krystiana, bratową oraz ++ z rodzin Piwko, Rewig, Sznura, Galecka, Swoboda oraz dusze w cz. cierp.

- Za + Waldemara Meinusch w miesiąc po śmierci

Wtorek – 23.VII. Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy

700

- Do Mił. B. za wstaw. św. Anny z prośbą o łaskę zdrowia duszy i ciała, dary Ducha św. dla Anny z ok. imienin oraz o błog. B. dla rodziny

1800

- Za + córkę i siostrę Danutę Latusek na pamiątkę ur., + męża i ojca Mieczysława oraz ++ dziadków i dusze w cz. cierp.

- Za + Stefana Kulpok od sąsiadów z ul. Witkacego

Środa – 24.VII. Wspomnienie św. Kingi, dziewicy

700

- Za + męża Bronisława w 10 r. śm., ++ rodziców z obu stron, ++ rodzeństwo i dusze w cz. cierp.

1800

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla Henryka z ok. 70 r. ur. oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny (TD)

Czwartek – 25.VII. Święto św. Jakuba Apostoła

700

- Za ++ rodziców Stanisława i Marię, ++ teściów Józefa i Eleonorę, + męża Henryka, ++ z pokrew. z rodzin Głód i Rozkocha

- Do B. Op. za wstaw. św. Jakuba z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. B. i zdrowie dla członków Górnośląskiego Klubu Przyjaciół CAMINO

1800

- Za ++ rodziców Teklę i Michała Mazur, Eugenię i Jakuba Obacz, ++ z pokrewieństwa z obu stron

Piątek – 26.VII. Wspomnienie św. Anny, matki NMP, patronki diecezji gliwickiej

700

- Przez wstaw. św. Anny o potrzebne łaski i Boże błog., w intencji wszystkich kobiet, matek i babć – od Wsp. Żywego Różańca

1800

- Do Trójcy Przenajśw. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla Haliny Molenda z ok 90 r. ur. (TD)

Sobota – 27.VII. Wspomnienie św. Joachima, ojca NMP

- Kupczak

- Za ++ rodziców Olgę i Władysława Niemiec oraz ++ z rodziny

- Za + męża i ojca Mieczysława Bieniek w 30 r. śm., ++ rodziców

NIEDZIELA – 28.VII.2019 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Do Mił. B. za wstaw. MB z prośbą o ustanowienie święta ku czci Boga Ojca Stworzyciela od Wsp. Mił. B. i Najdr. Krwi Chrystusa

900

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Ireny Skowron z ok. 90 r. ur. oraz o błog. B. dla całej rodziny (TD)

1030

- Za + Ryszarda Wróblewskiego w 4 r. śm. od żony, córki i syna oraz ++ rodziców Wiktorię i Józefa Kalisz, ++ z rodziny Wróblewskich

1200

- Za + mamę Marię Przestacką zd. Śnierzyńska w 15 r. śm., + ojca Władysława Przestackiego, ++ rodziców Jana i Helenę Śnierzyńskich i dusze w cz. cierp.

1700

- Za + syna Krzysztofa Ratajczaka w 2 r. śm., ++ braci Stanisława i Józefa oraz dusze w cz. cierp.