NIEDZIELA – 10.XII.2017          II NIEDZIELA ADWENTU

700

- Za ++ zalecanych i ++ z ostatniego miesiąca: Irenę Obacz, Małgorzatę Garcorz, Jana Szaro, Mariannę Grabińską, Leokadię Kusy, Wiktora Stachowicz, Zofię Worobiec, Wiesławę Przybylską, Cecylię Pluskota, Gertrudę Peszel, Stanisławę Damek, Brygidę Szweda, Bolesława Połtawczyk, Ryszarda Zatorskiego, Hildegardę Wiśniowską

900

SUMA – Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla Henryka Pitruskiego z ok. 80 r. ur. oraz potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA – Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B. i zdrowie dla rodziny Songin

1200

- Za + Stanisława Woźnickiego w 2 r. śm. i wszystkich ++ z rodziny

- Za + Adriana Gajdzik w 2 miesiące po śm.

1700

- Za ++ dziadków Pawła i Marię Dela, ++ z rodziny Dela, Laźnia i dusze w cz. cierp.

- Za + Jolantę Wiczkowską i ++ z pokrew.

Poniedziałek – 11.XII.

700

- Dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski w dobiegającym końca roku, prosząc o godne przeżycie świąt i błog. B. na nadchodzący nowy rok w całej rodzinie

- Za + ojca Antoniego Smolińskiego w 8 r. śm., szwagra Andrzeja i ++ z rodziny
- Za ++ męża i ojca Jana Wosik, siostrę i bratanka, rodziców Kostka i synów i ++ rodziców z obu stron i dusze cz. cierp.

Wtorek – 12.XII.

700

- Za + Monikę Żydek, ++ 2 mężów, wszystkich ++ z rodziny Żydek i Zubko oraz dusze w cz. cierp.

- Za + Jana Szaro w miesiąc po śm.

1800

- Za + męża Gerarda Koziołek w 8 r. śm., syna Jana Koziołek, ++ rodziców z obu str. i wszystkich ++ z pokrew.

- Za + ojca Michała Azyan w 59 r. śm., ++ Michalinę i Henryka Wojtasik

Środa – 13.XII. Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

700

- Przez wstaw. MB Fatimskiej o miłość i zgodę w naszych rodzinach, o nawrócenie grzeszników
z naszych rodzin i dobre przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia od Wsp. Żywego Różańca

1800

- Za + Reginę Kuczyńską i ++ z pokrew.

- Za + Gerarda Grüner na pamiątkę ur. i + Ksenię Grüner

Czwartek – 14.XII. Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i doktora Kościoła

700

- Za ++ męża Adama, rodziców z obu stron, siostrę Stanisławę, ciocie Wiktorię i Michalinę, wujka Józefa i dusze w cz. cierp.

- Za + Gertrudę Peszel (od wsp. Żywego Różańca)

1800

- Za ++ męża Jerzego Matysiakiewicza na pamiątkę urodzin i teściów Janinę i Ryszarda

- Za + Urszulę Datko od sąsiadów z ul. Baczyńskiego 1

Piątek – 15.XII.

- Za + brata Piotra Szotowskiego od siostry Haliny z rodziną

1800

- Za + ojca Józefa Urbańskiego w 4 r. śm., ++ z rodzin Urbańskich i Kaweckich oraz dusze w cz. cierp.
- Za + Bogumiłę Siwa w 1 r. śm.

Sobota – 16.XII.

- O łaskę wiary i błog. B. dla Jana i Anny oraz Adriana z rodziną

1800

- Za ++ rodziców Helenę i Wojciecha Tabiś, ++ rodziców Julię i Jana Młyńczak, brata Michała, szwagra Wojciecha Turczyn, Ludwikę Balewską, Mieczysława Żabę, Bolesława Padoł, Marię i Henryka Dubas

- Za ++ syna Leopolda i męża Leopolda, rodziców, rodzeństwo, wnuczęta i wszystkich ++ z rodziny

- Za + męża Jana Grześkowiak na pamiątkę ur., ++ rodziców, rodzeństwo i pokrew. oraz dusze w cz. cierp.

NIEDZIELA – 17.XII.2017                III NIEDZIELA ADWENTU

- Za + ojca Krzysztofa Ratajczaka

900

SUMA – W int. PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

1030

- Za + Józefa Jarząbek
- Za ++ męża Jerzego Kucharzewskiego na pamiątkę ur., rodziców Marię i Wawrzyńca Kopacz, teścia Justyna, ++ z rodziny i dusze w cz. cierp.

1200

- Za + ojca Stefana w 8 r. śm., + mamę Julię Janicką, ++ z pokrew. z obu str. i dusze w cz. cierp.

- Za + Zenona Deka w 17 r. śm. oraz ++ rodziców z obydwu str.

1700

- Za + Helenę Nowak w 21 r. śm. Kazimierza Nowak w 4 r. śm., ++ rodziców z obu str.

- Za + Mariannę Grabińską w miesiąc po śm.