Ważna informacja!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji od nowego roku zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzać najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. A więc jeśli ktoś ma rezerwację na 1 stycznia 2020 zobowiązany jest ją potwierdzić i uszczegółowić do 18 grudnia 2019. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji na 14 dni przed planowaną Mszą Świętą a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI! W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Wam, Drodzy Parafianie, za wszelkie zamawiane intencje, za to że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Intencje Mszalne 17.11.2019

NIEDZIELA – 17.XI.2019 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

- Za + Krystynę Nowicką w 5 r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron

900

SUMA - Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B.
i zdrowie dla Bogumiły i Jerzego z okazji 40 r. ślubu oraz o bł. Boże w rodzinach córki i syna (TD)

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. B. i zdrowie dla Krystyny z ok. 70 r. ur. - od męża i dzieci (TD)

1030

MSZA ŚW. RODZINNA - Do B. Op. przez wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błog. w rodzinie z okazji 70 r. ur. Leokadii Woźniak (TD)

1200

- Za + męża Mariana, syna Adama, ++ Halinę, Jana, rodziców, teściów, wszystkich ++ z obu rodzin

- Za + męża Ryszarda Dziklińskiego, + Waldemara Szemplińskiego, ++ rodziców z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

1700

- Za + męża Bolesława Świrad w 1 r. śm.

Poniedziałek – 18.XI. Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

700

- Przez wstaw. MB Różańcowej o błog. B., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii Bonczol z ok. 85 r. ur. oraz o zdrowie dla męża, dzieci i wnuczek z rodzinami (TD)

- Za + męża Mieczysława w 25 r. śm. oraz + tatę Henryka

- Za + matkę Annę, + ojca Ernesta, + brata Wilhelma Kiszka, ++ teściów Adelajdę i Alfonsa Galus, Edwarda Stanik oraz Cecylię i Konrada Dziuba

- Za + Zenona Ciszowskiego od współlokatorów z ul. Prusa

Wtorek – 19.XI.

700

- Za + Danielę Bandurską na pamiątkę ur.

- Za + Mariana Jarosz w miesiąc po śm.

- Stanek

Środa – 20.XI.

700

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
i zdrowie dla Haliny z ok. 70 r. ur. (TD)

1800

- Za + siostrę Wandę Pogodała w 25 r. śm., ++ z rodziny z obu str. i dusze w cz. cierp.

- Lach

Czwartek – 21.XI. Wspomnienie Ofiarowania NMP

700

- Za + męża Emila Piksa, ++ rodziców i rodzeństwo z obu str. oraz dusze w cz. cierp.

1800

- Za + żonę Marię Opiela w 5 r. śm., ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

- Za ++ rodziców Franciszka i Agnieszkę Dela, ++ Lidię i Józefa, ++ z pokrew. Dela, Pieronczyk i dusze w cz. cierp.

- Za + babcię Różę w 1 r. śm. oraz ++ dziadków

Piątek – 22.XI. Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

700

- Za + męża Gerarda Piguła na pamiątkę ur., ++ rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z pokrew. i dusze
w cz. cierp.

- Za + Mariana Jarosz od Wsp. Żywego Różańca

1800

- W int. budowniczych naszego kościoła z ok. rocznicy poświęcenia kamienia węgielnego

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła i św. Cecylii z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla członków Chóru Parafialnego, ich rodzin, pana organisty, o zdrowie i ulgę
w cierpieniu dla chorych chórzystów oraz o życie wieczne dla ++ członków chóru

Sobota – 23.XI.

- Za + Jerzego Barłóg w 1 r. śm. - od mamy oraz braci Tadeusza i Stanisława

- Za + Teresę Gola w 1 r. śm.

- Jochem

- Za + matkę Helenę Oszczęda w 3 r. śm., + ojca Jana, ++teściów Krystynę, Huberta Hoffmann, Elżbietę, Franciszka Wyrzgoł, ++ Alfreda Hoffmann, ojca Ryszarda, ++ dziadków i wszystkich ++ z rodziny
i pokrew.

NIEDZIELA – 24.XI.2019 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA