Intencje 19.01.2020

900

SUMA W int. Babć i Dziadków z naszej parafii

1030

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za przeżyte lata z prośbą o dalsze błog. B.
i zdrowie dla męża Romualda z ok. 90 r. ur. (TD)

1200

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, i zdrowie dla Piotra z ok. 40 r. ur., oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla żony Gabrieli i całej rodziny. (TD)

1700

- Za + męża Erwina Jędraszak w 7 r. śm. oraz ++ z pokrew.

Poniedziałek – 20.I.

700

- Za + brata Mieczysława w 30 r. śm., ++ rodziców Stanisławę i Stanisława Płuska, siostrę i szwagra Sołtys oraz dusze w cz. cierp.

1800

- Za + męża i ojca Jana, ++ rodziców Albinę i Edmunda, ++ teściów Stefanię i Stanisława, ++ z pokrew.
i rodzeństwo z obu str., + Helenę w 64 r. śm., ++ ks. Jerzego, Winfrieda, Emilię i Wojciecha, Dinę
i Ryszarda, Erykę i Dorotheę oraz o błog. B. i zdrowie dla całej rodziny

Wtorek – 21.I. Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

700

- Za + męża w 11 r. śm., ++ rodziców z obu str., siostrę i brata, szwagierkę i szwagrów, + Helenę Białas oraz wszystkie dusze w cz. cierp.

1800

- Za ++ rodziców Almę i Maksymiliana, + kuzyna Bernarda Kuczera, + jego żonę Ernestynę oraz ++ przyjaciół Helenę i Jana Poloczek

Środa – 22.I.

700

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. B.
i zdrowie dla babci Krystyny i Marii z ok. Dnia Babci, o zdrowie i dary Ducha św. dla Łukasza z ok. ur. oraz o radość wieczną dla ++ dziadków

- Za + Ewę Rudka w 1 r. śm. - od koleżanek i kolegów z pracy

Czwartek – 23.I.

700

- Za ++ Rudolfa Pusik, jego rodziców Małgorzatę i Józefa, brata Joachima i ++ z tych rodzin

1800

- Za + mamę Janinę Liwowską w 1 r. śm., + męża Alfreda i wszystkich ++ z rodziny

Piątek – 24.I. Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła

700

- Do Mił. B. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha św. i umocnienie wiary dla Tomasza, Filipa, Andrzeja, Faustyny i Piotra z ok. ur., o błog. B. dla całej rodziny oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych

- Za + Gerarda Szwierc w 2 r. śm. i + Annę Szwierc

Sobota – 25.I. Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

700

- Za + brata Grzegorza w 10 r. śm., + siostrę Halinę oraz ++ rodziców Annę i Tadeusza

1700

- Za + męża Aleksandra Szuba w r. śm., ++ rodziców Marię Koszarską, Władysława Szuba, ++ z pokrew. z obu str.

NIEDZIELA – 26.I.2020 III NIEDZIELA ZWYKŁA

700

- Do Mił. B. przez wstaw. MB z prośbą o ustanowienie święta ku czci Boga Ojca Stworzyciela od Wsp. Mił. B. i Najdr. Krwi Chrystusa

900

SUMA – Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. B. dla Krystyny Samborskiej-Bieleckiej z ok. 85 r. ur. (TD)

1030

- Do B. Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie
i błog. B. dla Gerarda z ok. 60 r . ur. (TD)

1200

i zdrowie dla Agnieszki i Jana Pietura z ok. 50 r. ślubu oraz o błog. B. i potrzebne łaski dla synów
z rodzinami i całej rodziny (TD)

- Do B. Op za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. B.
i zdrowie dla mamy Teodory z ok. 85 r. ur. oraz o blog. B. i potrzebne łaski dla syna Mariana i córki Ewy z ok. ur. (TD)

i zdrowie dla całej rodziny, dzieci i wnuków z okazji 35 r. ślubu

Ważna informacja!

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)

zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych