Intencje Mszalne 21-28.04.2024

NIEDZIELA – 21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - DOBREGO PASTERZA

700

• Do Bożej Op. za wstaw. MB Nieustającej Pomocy z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA • Za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Jerzego, ++ rodziców Helenę i Piotra, ++ rodzeństwo Zofię, Leopolda, Jerzego i Stanisława, ++ teściów Janinę i Józefa

• Za + Adolfa Wrona na pamiątkę ur. i w 2 mies. po śm., + Danutę Wrona i ++ z rodziny

1200

• Za + syna Grzegorza Kalinowskiego w 25 r. śm., ++ jego dziadków Stanisławę, Edwarda, Franciszkę i Władysława, ++ ciocię Alinę, wujka Konrada oraz dusze w cz. cierp.

1700__

• Za + mamę Henrykę Korzińską w 20 r. śm., + tatę Jana Bednarek, ++ Felicję   i Bronisława Ławniczek, Władysławę i Władysława Bednarek, Antonię i Gerarda Zelawskich, ++ z rodzin Bednarek, Ławniczek, Strzelczyk i Zelawski oraz dusze w cz. cierp.

Poniedziałek – 22.04

700

• Za + Józefa Matuszczyk w mies. po śm.

1800__

• Za + żonę i mamę Urszulę Broda w 8 r. śm.

• Za + Mariannę Cencek (od córki z rodziną, syna z rodziną, wnuków i prawnuków)

Wtorek – 23.04 UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

700

• Za + Małgorzatę Grund na pamiątkę ur., + Margrit, + chrześniaka Klausa Palica oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + Annę Skutnik w 2 mies. po śm., + jej męża Dietera oraz dusze w cz. cierp.

• Za + Irenę Stercuła (od sąsiadów z ul. PCK 7)

Środa – 24.04

700

• Za + Irenę Stercułę (od Wspólnoty Żywego Różańca)

• Za + męża Jerzego na pam. imienin i ++ teściów Janinę i Ryszarda

• Za + Agnieszkę Mucha (od rodziny Bałazych)

Czwartek – 25.04 Święto św. Marka Ewangelisty

700

• Za + Reginę Pawlik (od sąsiadów z ul. Łapkowskiego 13, 13a i 13b)

1800__

• Za ++ rodziców Różę i Cypriana, Jana Kalus, ++ teściów Klarę i Ewalda, męża Jana Rupik, ++ Józefę i Władysława Mydlarz, Jana Lorek, Marię, Elżbietę, ++ z rodzin Rupik, Misz, Szwarc i Brzozowskich

• Za + mamę Zdzisławę Gierok oraz + jej siostrę Marię Kaczmarek w 24 r. śm., ++ z rodz. Kaczmarek, Majerczak, Jaworskich oraz dusze w cz. cierp.

Piątek – 26.04

700

• Za + męża Rudolfa Banasz w 30 r. śm., + ojca Franciszka w 35 r. śm., ++ siostrę Marię, siostrzeńca Bernarda, wszystkich ++ z rodz. Banasz, Russek, Paciuch i Bodynek oraz dusze w cz. cierp.

1800__

• Za + Sebastiana Bokalskiego (od lokatorów z ul. Harcerskiej 8b, 8a i 8)

• Za ++ rodziców Kazimierę i Piotra Konc, Tadeusza Grzelińskiego, kuzyna Eugeniusza Konc

Sobota – 27.04

• Za ++ Mariana Mentel, ++ rodziców Wandę i Mariana

1700__

• Za + Wandę Siga, wszystkich ++ z rodziny z obu stron oraz dusze w cz. cierp.

NIEDZIELA – 28.04.2024 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

700

• Do Miłosierdzia Bożego o łaskę wiary dla dzieci i młodzieży (od Wsp. Miłosierdzia Bożego)

900

SUMA • W int. ŻYJĄCYCH i ZMARŁYCH PARAFIAN i DOBRODZIEJÓW

1030

MSZA ŚW. RODZINNA •  Do Bożej Op. za wstaw. NMP Matki Kościoła z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę dla Anny i Marka Bąk z ok. 15 r. śl., o błog. Boże i Dary Ducha Św. dla dzieci Zosi i Krzysia oraz całej rodziny

1200

• Za + mamę Adelajdę Kozioł, + tatę Józefa, ++ dziadków z obu stron

• Za + Honoratę Wysocką (od siostry Haliny)

1700__

• Za + Jerzego Foremny w 2 mies. po śm.

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego w Polsce i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim (KEP, 13.03.2018 r.).

Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem (14 dni). Gdy intencja na 14 dni przed planowaną Mszą św. nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu, poprzez naszą stronę parafialną (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary). Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.