Zdjęcia z I Komunii Św.

Zgodnie z tym, co przekazał nam Pan fotograf, zdjęcia z I Komunii Św. będa do odbioru w pierwszej połowie lipca. Gdy zdjęcia do nas dotrą, poinformujemy o tym fakcie na naszej stronie.

I Komunia Święta w 2023 roku

Informujemy, że Uroczystość I Komunii św. w 2023 roku planowana jest na sobotę 20 maja.

SAKRAMENT EUCHARYSTII

• Przygotowaniem do przyjęcia tego sakramentu objęte są dzieci z klasy III szkoły podstawowej. Za przygotowanie w pierwszym rzędzie odpowiedzialni są rodzice dziecka, istotny jest ich czynny udział.
  • W czasie przygotowania dziecka do I Komunii św. rodzice winni położyć duży nacisk na duchowe przygotowanie dziecka do przyjęcia tego sakramentu, a nie na oprawę zewnętrzną samej uroczystości!
  • Szczególowe informacje dotyczące przygotowania, terminów spotkań dzieci i rodziców, treści do nauczenia się przed I Komunią św. i terminów zaliczenia materiału znajdują się w załącznikach.
  • Szanownych Rodziców/Opiekunów prosimy o śledzenie bieżących informacji podawanych w ramach ogłoszeń duszpasterskich w ramach niedzielnych Mszy św. i aktualizacji dokonywanych na stronie internetowej.
  • Wszelkich informacji udziela ks. Proboszcz, który od strony Parafii zajmuję się przygotowaniem dzieci do tego Sakramentu.