Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję.

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 10 - 17 lutego, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Ogłoszenia 23.01.2022

Niedziela

• Kolekta kolędowa na podjęcie dalszych zadań gospodarczych i wsparcie funkcjonowania parafii.
  • O godz. 16.00 koncert kolęd w wykonaniu chóru Canticum Novum z Suszca.

Poniedziałek

• O godz. 20.00 Msza św. akademicka w intencji o światło Ducha Świętego dla studentów na czas sesji egzaminacyjnej.

• Na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

• O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Przyszła Niedziela – Światowy Dzień Chorych na trąd

• Kolekta na potrzeby parafii.
  • Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek Caritas na posiłki dla ubogich.
  • O godz. 16.00 koncert kolędowy naszego Chóru Parafialnego.

Ogólne

1. We wtorek przeżywamy święto Nawrócenia św. Pawła. W tym dniu kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Natomiast w środę obchodzony jest Dzień Islamu w Kościele Katolickim.

2. W środę o godz. 19.00, na plebanii, spotkanie Rady Parafialnej.

3. W sobotę, w diecezjach opolskiej i gliwickiej, obchodzony jest Międzydiecezjalny Dzień Życia Konsekrowanego.

4. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej, w której m.in. podsumowanie finansowe za ubiegły rok.

5. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w piątek 28.01. po porannej Mszy św.

6. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii ▶ [Intencje i ofiary online]