Kolekta na potrzeby naszej Parafii.

O godz. 16.00 Nabożeństwo Różańcowe w int. nauczycieli i wychowawców z okazji Dnia Nauczyciela.

Przy wyjściu z kościoła, z okazji XVIII Dnia Papieskiego, zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z ubogich rodzin.

O godz. 16.30 Msza św. szkolna.

Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Przyszła Niedziela – Niedziela Misyjna

Kolekta na Misje.

O godz. 16.00 Nabożeństwo Różańcowe.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na ciepłe posiłki dla ubogich przygotowywane przez nasz Caritas.

Ogólne

1. Zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę o godz. 16.00, a w tygodniu o godz. 17.20.

2. W niedzielę 14.10., o godz. 14.00, III Zakon św. Franciszka zaprasza na spotkanie wszystkich członków Wspólnoty i sympatyków św. Franciszka.

3. W środę 17.10. o godz. 18.40 zapraszamy do salek na katechezę dla dorosłych - Laboratorium Wiary. Temat: Sakrament pokuty i pojednania.

4. W czwartek 18.10. o godz. 9.00 w Klubie Seniora spotkanie z przedstawicielami Policji nt. ochrony przed różnymi współczesnymi sposobami kradzieży i wyłudzeń względem osób starszych.

5. W piątek wyjazd pielgrzymkowo - wypoczynkowy w Pieniny. Odjazd z przystanku Helenka Elzab o godz. 13.45. Numery miejsc w autobusie i pokoi zostaną podane w dniu wyjazdu.

6. W zakrystii można zapisywać się na popołudniowo - wieczorny wyjazd do Teatru w Cieszynie na spektakl „Gość oczekiwany” w dniu 20 listopada (wtorek). Koszt przejazdu i biletu 55 zł.

7. Dziękujemy 11 osobom za sprzątanie kościoła. W piątek po rannej Mszy św. do sprzątania prosimy parafian z ul. Jordana, a także wszystkich chętnych, którzy mogliby przyjść z pomocą.

8. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

9. „Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.