OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 12.VIII.2018

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Poniedziałek

O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie (Różaniec, Mszę św. z procesją z figurą MB). Mszy św. będzie przewodniczył ks. Grzegorz Lepiorz.

Środa – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

Msze św. w porządku niedzielnym.

O godz. 6.15 zapraszamy na Godzinki ku czci MB.

O godz. 16.00 Nieszpory Maryjne, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski.

W czasie każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

W Sanktuarium w Rudach Metropolitalny obchód uroczystości. Suma o godz. 11.00 celebrowana przez biskupów metropolii górnośląskiej. Wyjazd indywidualny.

Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

O godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Przyszła Niedziela

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na posiłki dla ubogich przygotowywane przez Caritas.

Ogólne

1. Franciszański Zakon Świeckich zaprasza wszystkich członków i chętnych na spotkanie w dniu 12.08 o godz. 14:00 w salce katechetycznej.

2. W niedzielę 19.08. w Piekarach Śl. odbędzie się doroczna Pielgrzymka kobiet i dziewcząt. Dojazd indywidualny.

3. Dziękujemy 9 osobom za sprzątanie kościoła. W sobotę od 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Robotnicza , a także wszystkich chętnych, którzy mogliby przyjść z pomocą.

4. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego. W czasie wakacji nie ma naszej gazetki parafialnej.

5. Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.

Wakacyjne zmiany w funkcjonowaniu Parafii (od 1.07.-31.08.)

1. Nie będzie sobotniego popołudniowego nabożeństwa maryjnego. Natomiast w każdą wakacyjną sobotę
    w godz. 17.00-17.45 będzie adoracja eucharystyczna.

2. Spowiedź przed Mszami św., a w sobotę od godz. 17.00-17.45.

3. Kancelaria parafialna będzie czynna wg następującego porządku: poniedziałek 16.00 – 17.30, wtorek 9.00 – 11.00, piątek 16.00 – 17.00