Kolekta na potrzeby naszej Parafii.

O godz. 19.00 Nabożeństwo Fatimskie (Różaniec, Msza św. z procesją z figurą MB).

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia z ok. XIX Dnia Papieskiego.

Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Przyszła Niedziela – Niedziela Misyjna

Kolekta na cele misyjne.

O godz. 16.00 Nabożeństwo Różańcowe.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na posiłki dla ubogich przygotowywane przez nasz Caritas.

Ogólne

1. Zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu o 17.20, a w niedziele o godz. 16.00. W poniedziałek z ok. Dnia Edukacji Narodowej zachęcamy do modlitwy różańcowej w int. nauczycieli i wychowawców. Zaś w piątek, z racji święta św. Łukasza – patrona Służby Zdrowia, zachęcamy do modlitwy w int. wszystkich lekarzy i opiekujących się chorymi.

2. W czwartek 17.10. Chór Parafialny zaprasza członków na pierwszą powakacyjną próbę chóru po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy lubią śpiewać.

3. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza w czwartek na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie do kościoła św. Kamila w Zabrzu. Początek o g. 19.00.

4. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. W piątek po rannej Mszy św. do sprzątania prosimy parafian
    z ul. Prusa, a także wszystkich chętnych, którzy mogliby przyjść z pomocą.

5. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

6. Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.