Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy intencja do tego czasu nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 14 - 21 października, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Ogłoszenia 25.09.2022

• Kolekta na potrzeby naszej parafii.

• Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

• Po porannej Mszy św. nabożeństwo ku czci MB w pierwszą sobotę miesiąca.

Przyszła Niedziela

• Kolekta na potrzeby parafii.
  • Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Caritas naszej Diecezji.

Ogólne

1. We wtorek w kaplicy Miłosierdzia Bożego odbędzie się katecheza przyparafialna dla dzieci I-szo komunijnych. O godz. 15.30 – SP 30, o godz. 16.30 – SP 33 i Szkoła Salezjańska.

2. W piątek 30 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

3. Od soboty rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tygodniu o godz. 17.15, w sobotę o godz. 16.15, a w niedzielę o godz. 16.00. W poniedziałek, 3.10., na początku nabożeństwa, odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Nabożeństwa różańcowe prowadzone przez dzieci odbędą się 3, 11, 19 i 27 października.

4. W sobotę, 1.10., od godz. 8.15 odwiedziny chorych. Chorych i starszych wiekiem parafian prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

5. W weekendy 1-2 i 8-9 października o godz. 19.00 odbywać się będą nauki przedślubne. Spotkania odbywają się w salce katechetycznej.

6. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

7. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w piątek 30.09. po porannej Mszy św.

8. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii. Dziękujemy wszystkim wspierającym za ofiary na czekający nas remont wieży kościoła ▶ [Intencje i ofiary online]