Ogłoszenia 17.01.2021

• Kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

• Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

• O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci MB.

Przyszła Niedziela – III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego

• Kolekta kolędowa na podjęcie dalszych zadań gospodarczych i wsparcie funkcjonowania parafii.
  • O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Ogólne

1. Przypominany, że Ks. Biskup udziela ogólnej dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

2. W poniedziałek 18.01. rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła (25.01.)

3. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, a na Mszę św. w ich intencji zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

4. W czwartek, 21.01 o g. 19.00 w kościele, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej – obecność jednego z rodziców obowiązkowa.

5. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

6. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni i wokół kościoła. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszej świątyni. Najbliższe sprzątanie w piątek po rannej Mszy św.

7. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne.

Ważna informacja!

Przypominamy o uszczegółowieniu (podaniu dokładnej intencji)  zarezerwowanego terminu Mszy św. najpóźniej na 14 dni przed!

Wiele osób pyta o wolne intencje mszalne na jak najbliższy termin. Ze względu na to, że bardzo często brakuje wolnych miejsc jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby, które zarezerwowały Mszę świętą nie dokonują potwierdzenia, a inna osoba chętnie by w tym czasie intencję zamówiła. Dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji przypominamy, że zarezerwowane w kancelarii intencje należy potwierdzić i uszczegółowić (czyli podać intencję) najpóźniej na 14 dni przed planowaną Mszą świętą. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję. PROSIMY O ZROZUMIENIE TEJ SYTUACJI!

Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie zamawiane intencje, za to, że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.