Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji najpóźniej na 14 dni przed zaplanowaną Mszą Św. Gdy ktoś nie potwierdzi i nie uszczegółowi intencji do tego czasu, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni wykreślić zarezerwowaną intencję.

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu poprzez naszą stronę parafialną w zakładce "intencje i ofiary". Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.

Jeśli masz zarezerwowaną Mszę świętą w dniach 10 - 17 lipca, to już ostatni moment aby uszczegółowić intencję.
Przyjdź do kancelarii w godzinach jej urzędowania lub skorzystaj z naszej strony internetowej (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary).

Ogłoszenia 26.06.2022

• Kolekta na Stolicę Apostolską - „Świętopietrze”.
  • O godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

• Na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Piątek

• Po Mszy św. porannej całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu zakończona o godz. 17.00 nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

• Po rannej Mszy św. nabożeństwo ku czci MB w pierwszą sobotę miesiąca.
  • O godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Przyszła Niedziela

• Kolekta na potrzeby naszej Parafii.

Ogólne

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do czwartku po Mszy św. porannej.

2. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. Zachęcamy do modlitwy w int. powołań i do skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia komunii św. wynagradzającej.

3. W sobotę 2.07. od godz. 8.30 duszpasterskie odwiedziny chorych. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. Z okazji rozpoczęcia wakacji i urodzin Ks. Proboszcza, dnia 3 lipca (niedziela), zapraszamy do parafialnej kawiarenki w klubie seniora. Cały dochód z jej działalności zostanie przeznaczony na remont wieży kościoła. Szczegóły w gazetce parafialnej i na stronie internetowej [kliknij tutaj]

5. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

6. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w sobotę 2.07. po porannej Mszy św.

7. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii. „Bóg zapłać” również za składane ofiary na rzecz remontu wieży dzwonowej [Intencje i ofiary online]

FUNKCJONOWANIE PARAFII W CZASIE WAKACJI (26.06.-31.08.)

1. Nie będzie niedzielnego, popołudniowego nabożeństwa (nieszporów).
  2. Nie będzie sobotniego, popołudniowego nabożeństwa maryjnego. Natomiast w każdą wakacyjną sobotę w godz. 16.00-16.45 będzie adoracja eucharystyczna.
  3. Spowiedź przed Mszami św., a w sobotę od godz. 16.00-16.45.
  4. Kancelaria parafialna będzie czynna według następującego porządku:
  • poniedziałek 16.00 – 17.30, wtorek 9.00 – 11.00, piątek 16.00 – 17.00.