Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.

O godz. 20.00 Msza św. Akademicka.

Przyszła Niedziela – III Niedziela Adwentu – Urodziny Papieża Franciszka

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

O godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne.

Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wieczerzę Wigilijną dla ubogich przygotowywaną przez nasz Caritas.

Ogólne

1. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w Roratach. Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Młodsze dzieci z lampionami gromadzą się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

2. III Zakon św. Franciszka zaprasza na spotkanie w niedzielę 10.12. o godz. 14.00 w salce katechetycznej.

3. W czwartek o godz. 19.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcić swoje dzieci w okresie świątecznym.

4. W sobotę 16.12., od godz. 8.30, duszpasterskie odwiedziny chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Dzieci Maryi, przy wyjściu z kościoła, za dobrowolną ofiarę rozprowadzają sianko wigilijne i sprzedawać ozdoby świąteczne własnoręcznie zrobione.

6. Gorąco zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w lipcu przyszłego roku. Zapisy u ks. Tadeusza. Spotkanie informacyjne w czwartek, 14 grudnia, o 19:00.

7. Szkoła Podstawowa nr 30, we wtorek 12.12. w godz. 11.00-19.00 zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Więcej szczegółów na plakacie.

8. Informujemy, że kancelaria parafialna od 21 grudnia do 1 stycznia będzie nieczynna. Załatwiać będziemy tylko sprawy pogrzebowe. Pozostałe sprawy prosimy załatwić w najbliższym tygodniu.

9. Dziękujemy 10 osobom za sprzątanie kościoła. W sobotę od 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Pawłowa, a także wszystkich chętnych, którzy mogliby przyjść z pomocą.

10. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

11. „Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii.