Ogłoszenia 24.09 - 1.10.2023

Liturgia

Niedziela

 • Kolekta na potrzeby parafii.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Czwartek

 • Na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

Sobota

 • O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Przyszła Niedziela

 • Kolekta na potrzeby parafii.
 • Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Caritas Diecezji.
 • O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe.

 

Ogólne

 1. W piątek 29.09. o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

 2. Wyjazd na pielgrzymkę do Brzegu w sobotę 30 września o g. 7.00 z przystanku Helenka Elzab.

 3. Polecamy lekturę czasopism religijnych m. in. Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

 4. Serdeczne podziękowania dla osób, które dbają o czystość i wystrój naszej świątyni. Zapraszamy także innych chętnych, którzy chcieliby włączyć się do troski o piękno naszego kościoła. Najbliższe sprzątanie w piątek 29.09. po porannej Mszy św.

 5. „Bóg zapłać” również wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii, a także za wpłaty na konto parafialne oraz wpłaty dokonywane bezpośrednio przez stronę naszej parafii. Szczególnie dziękujemy za ofiary na czekający nas remont wieży dzwonowej ▶ [Intencje i ofiary online]

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego w Polsce i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim (KEP, 13.03.2018 r.).


Przypominamy o uszczegółowieniu zarezerwowanych intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem (14 dni). Gdy intencja na 14 dni przed planowaną Mszą św. nie zostanie potwierdzona lub uszczegółowiona, a będą inni chętni by Msza Św. była odprawiana w ich intencji, będziemy zmuszeni anulować rezerwację. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji!

Uszczegółowić intencję można bez wychodzenia z domu, poprzez naszą stronę parafialną (przejdź do zakładki  Intencje i ofiary). Można także to zrobić telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (osobisty lub telefoniczny) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Wam za wszelkie zamawiane intencje, za to,
że dbacie w modlitwie o Waszych bliskich żyjących oraz zmarłych.